Stand per 25 november

Nr Voornaam Achternaam Stap Bonus PNT Gesp Gew Rem Ver
1 Abe Smeding 5 203 215 8 4 1 3
2 Masato Knol 3 209 211 14 5 1 8
3 Neo  Holkema 3 160 199 11 8 2 1
4 Henk Dijkstra 3 154 178 16 9 0 7
5 Miriam Hoogeboom 3 160 172 16 7 1 8
6 Daan Hentzen 3 89 146 13 12 0 1
7 Hylke Noordhof 3 77 140 19 15 0 4
8 Noam Frank 3 111 124 9 5 0 4
9 Tomasso Cioffi 6 100 114 6 4 0 2
10 Nils Koopmans 2 109 112 7 3 0 4
11 Thomas van Calck 2 86 111 17 9 1 7
12 Daniel Klauber 2 61 102 13 10 0 3
13 Aurora Mierau 1 50 99 17 12 1 4
14 Ghilon Etienne 5 62 94 8 7 0 1
15 Daniel Vleugel 5 76 85 5 3 0 2
16 Max Hofma 2 50 84 10 7 2 1
17 Denis Zakharov 1 50 72 6 5 0 1
18 Twan Rasker 3 41 69 12 8 0 4
19 Thomas Hart 3 69 66 1 0 0 1
20 Ingmar ? 1 50 62 4 3 0 1
21 Mariam Aldamouni 1 50 61 7 4 0 3
22 Ot Zomer 1 50 61 11 5 1 5
23 Tom  Ramaker 1 50 59 13 6 0 7
25 Thomas Lipsic 2 54 59 9 4 0 5
26 Boris Leegstra 1 50 58 16 7 0 9
27 Lasse Van der Harst 1 26 55 17 10 0 7
28 Menne Beukema 1 50 55 9 4 0 5
29 Sarah Aldamouni 1 50 53 7 3 0 4
30 Jacopo  Mierau 1 50 52 10 4 0 6
31 Mason Toorn 1 50 49 3 1 0 2
32 Silvijn Smit 3 50 48 6 2 0 4
33 Alex ? 2 50 46 4 1 0 3
34 Gioia Plein 1 50 45 7 2 0 5
35 Hoda Aldamouni 1 50 44 10 3 0 7
36 Rienk ? 1 50 38 4 0 0 4
37 Raghda Aldamouni 1 50 37 7 1 0 6
38 Nova Plein 3 50 35 5 0 0 5
39 Matteo Petrelli 6 33 33 0 0 0 0
40 Tobias Dagelet 1 34 28 2 0 0 2
41 Ruben  Dijkstra 3 30 27 9 3 0 6
42 Sono Folkers  6 219 24 6 4 0 2
43 Marja Dijkstra 2 29 19 39 7 0 15
44 Sam van der Meer 1 50 11 13 0 0 13
45 Rebecca Frank 1 17 11 10 3 0 7
46 Wendel Nerbonne 1 50 -6 20 0 1 19

Stand per 11 november

Nr Voornaam Achternaam Stap Bonus PNT Gesp Gew Rem Ver
1 Abe Smeding 5 203 215 8 4 1 3
2 Silvijn Smit 3 216 213 1 0 0 1
3 Masato Knol 3 209 207 10 3 1 6
4 Addith Shrivastava 1 197 197 0 0 0 0
5 Neo  Holkema 3 160 193 9 7 1 1
6 Jesper Dagelet 3 167 167 0 0 0 0
7 Miriam Hoogeboom 3 160 159 11 4 0 7
8 Henk Dijkstra 3 154 158 12 5 0 7
9 Daan Hentzen 3 89 136 11 10 0 1
10 Hylke Noordhof 3 77 128 15 12 0 3
11 Noam Frank 3 111 123 8 4 1 3
12 Thomas van Calck 2 86 115 17 9 2 6
13 Nils Koopmans 2 109 111 6 2 1 3
14 Tomasso Cioffi 6 100 111 7 3 2 2
15 Ananya Shrivastava 1 123 105 6 0 0 6
16 Dariya  Aryan 1 103 103 0 0 0 0
17 Ghilon Etienne 5 62 97 7 7 0 0
18 Daniel Klauber 2 61 87 10 7 0 3
19 Daniel Vleugel 5 76 87 7 3 2 2
20 Thomas Hart 3 69 66 1 0 0 1
21 Job Reinders 2 66 66 0 0 0 0
22 Tom  Ramaker 1 50 62 12 5 2 5
23 Twan Rasker 3 41 54 9 5 0 4
25 Aaron Broekema 1 50 50 0 0 0 0
26 Rienk ? 1 46 50 2 0 0 2
27 Thomas Lipsic 2 54 49 7 2 0 5
28 Jurre van der Meulen 1 49 49 0 0 0 0
29 Alex ? 2 50 46 4 1 0 3
30 Milan  Breuker 1 46 46 0 0 0 0
31 Boris ? 1 50 45 11 3 1 7
32 Lasse Van der Harst 1 26 45 15 8 0 7
33 Luuk Piersma 1 41 41 0 0 0 0
34 Matteo Petrelli 6 33 33 0 0 0 0
35 Marja Dijkstra 2 29 32 39 7 1 11
36 Tobias Dagelet 1 34 28 2 0 0 2
37 Sono Folkers  6 219 27 5 4 0 1
38 Rebecca Frank 1 17 27 6 3 1 2
39 Ruben  Dijkstra 3 30 26 8 1 3 4
40 Sam van der Meer 1 50 22 12 0 2 10
41 Wendel Nerbonne 1 50 11 13 0 0 13
42 Ingmar ? 1 54 5 2 2 0 0
                   
  1e periodekampioen: Sono              

Interne toernooitjes 2022-2023

Eindstand weggeefschaaktoernooi 2 december:

Ghilon 14

Sono 19

Hylke 11,5          beste 3e stapper

Daniel 11,5

Henk 9,5

Tomasso 9

Abe 9

RUben 8,5

Masato 8

Rienk 8              beste 1e/2e stapper

Marja 7

Sam 6

Tom 5

Hoda 5               beste sporthopper

Aurora 4,5

Thomas L 5

Jacopo 2,5

Ingmar 2

Raghda 2

Menne 2

Goia 2

Sarah 2

Nova 1

Ot 1

Mariam 1

 

 

 

Eindstand sporthoppers herfst 2022

 

Aurora 13

Denis 6,5

Max 6

Menne 4,5

Ot 4,5

Mariam 4

Jacopo 4

Sarah 3

Hoda 2

Raghda 2

Gioia 2

Nova 1

Mason 1

 

 

 

Snelschaaktoernooi 6-10 Semmelstee


Sono 7

Matteo 5

GHilon 4,5

Daniel 4,5

Abe 2

Henk 1

SIlvijn 0

 

THomas 8

Hylke 7,5

Daan 7,5

Masato 6

Alex 5

Ruben 4

Marja 3

Bernd 2

Sam 2

 

 

TOmasso 4

 

 

Handicaptoernooi 12-10- Reitdiep

Neo 6-7

Miriami 6-8

Twan 4-7

Tomas 4-8

Nils 3-4

Daniel 3-6

Lasse 3-8

Noam 2-4

Boris 1-5

Rebecca 1-5

Wendl 1-9

Snelschaaktoernooi 1-9 Reitdiep

Miriam 5

NOam 5

Neo 5

Twan 5

Tomas 3,5

Lasse 2,5

Nils 2

Wendel 1

Rebecca 0

 

Snelschaaktoernooi 2-9 Corpus

 

Ghilon 7

Tomasso 7

SOno 6

Daniel 5

Abe 5

Daan 3,5

Hylke 3

Thomas L 2

Massato 1

Sam 0

 

 

Stand interne competitie per 9 september

Voornaam Achternaam Stap Bonus PNT Gesp Gew Rem Ver Loc pp
Masato Knol 3 209 219 2 2 0 0 C 2
Sono Folkers  6 219 216 1 0 0 1 C 0
Silvijn Smit 3 216 216 0 0 0 0 R 0
Abe Smeding 5 203 204 1 0 1 0 C 0,5
Addith Shrivastava 1 197 197 0 0 0 0 R 0
Neo  Holkema 3 160 170 2 2 0 0 C 2
Jesper Dagelet 3 167 167 0 0 0 0 R 0
Miriam Hoogeboom 3 160 167 3 2 0 1 R 2
Henk Dijkstra 3 154 156 2 1 0 1 C 1
Ananya Shrivastava 1 123 123 0 0 0 0 C 0
Noam Frank 3 111 121 2 2 0 0 R 2
Nils Koopmans 2 109 109 0 0 0 0 R 0
Tomasso Cioffi 6 100 105 1 1 0 0 C 1
Dariya  Aryan 1 103 103 0 0 0 0 C 0
Daan Hentzen 3 89 94 1 1 0 0 C 1
Alexander Broekhuijsen 2 89 89 0 0 0 0 C 0
Thomas van Calck 2 86 88 2 1 0 1 R 1
Hylke Noordhof 3 77 79 2 1 0 1 C 1
Daniel Vleugel 5 76 77 1 0 1 0 C 0,5
Ghilon Etienne 5 62 67 1 1 0 0 C 1
Thomas Hart 3 69 66 1 0 0 1 R 0
Job Reinders 2 66 66 0 0 0 0 R 0
Thygo Hummel 1 62 62 0 0 0 0 C 0
Thomas Lipsic 2 54 56 2 1 0 1 C 1
Raphael Guzman Gaspi 1 54 54 0 0 0 0 C 0
Daniel Klauber 2 61 52 3 0 0 3 C 0
Joris Folgering 1 51 51 0 0 0 0 R 0
Aaron Broekema 1 50 50 0 0 0 0 C 0
Jurre van der Meulen 1 49 49 0 0 0 0 C 0
Sam van der Meer 1 50 47 1 0 0 1 C 0
Sophie Kaspers 1 46 46 0 0 0 0 K 0
Milan  Breuker 1 46 46 0 0 0 0 R 0
Wendel Nerbonne 1 50 44 2 0 0 2 R 0
Luuk Piersma 1 41 41 0 0 0 0 C 0
Twan Rasker 3 41 38 1 0 0 1 R 0
Matteo Petrelli 6 33 33 0 0 0 0 C 0
Lasse ? 1 26 33 3 2 0 1 C 2
Ruben  Dijkstra 3 30 32 2 1 0 1 C 1
Tobias Dagelet 1 34 28 2 0 0 2 C 0
Rebecca Frank 1 17 27 2 2 0 0 C 2
Marja Dijkstra 2 29 23 39 0 0 2 C 0

Eindstanden per stap

Stap 1-2-3

1. Masato 51,5-74

2. Ruben 34-46

3. Henk 33-43

 

Stap 4-5-6

1. Sono 19-25

2. Ghilon 16-22

3 Abe 13,5-22

 

Reitdiep

 

1. Neo

2. Miriam

3. Jesper

Interne toernooien 2021-2022

Lootjesschaak 8 juli


Abe 8,5

Gosevey 7

Henk 7

Sono 6,5

GHilon 6

Hylke 6

Ruben 6

Daniel 6

Rinse 5

Daan 3,5

Tomasso 3,5

Thomas 3

SIlvijn 2

Ingmar 2

Marja 2

THomas H 2

Sam 0

 

 

Lootjesschaak 7 juli

Daan 4

Neo 3,5

Daniel 3

Noam 2,5

Twan 2

Wendel 2

Tomas 2

Miriam 2

Nils 1

Tobias 1

Job 0,5

 

 

Fischer RAndom 9 juni

Twan 3,5

Nils 3

Neo 3

Noam 3

Daniel 2,5

Miriam 2,5

Jesper 2

Job 2

Tomas 2

Daryia 1,5

TObias 1

Lasse 1

Rebecca 1

 

Fischer Random 3 juni


Gianluca 5

SOno 4

Daniel 3

GHilon 3

Tomasso 3

Hylke 2

Abe 2

Rinse 2

Daan 2

Massato 1

Sam 0

 

Hands en Brains 15 april

 

Stoere Jongens 2-3 = 0,67

Kauwgom 2-3 = 0,67

Knoflooksaus 3-6 =0,6

5,5 5-11 = 0,54

Nerds 4-9 = 0,45

Karibe 1-5 = 0,5

Papier 3-8 = 0,38

 

Opdrachtschaak 21 januari

 

Ghilon 12

Gianluca 11

Sono 10

Massato 10

Daniel 9

Boudewijn 7

Abe 7

Eliah 4

RInse 3

 

Snelschaaktoernooi 27 januari

 

Miriam 6

Noam 5,5

Olivia 4

Twan 2,5

Neo 2

Rebecca 1

 

 

 

Weggeefschaaktoernooi 4 december

 

Sono 12,5

Abe 7

Tomasso 6

Gianluca 6

Rinse 5

Henk 5

Marja 5

Masato 5

Ruben 4

Daniel 4

Matteo 3

Thomas 2

Ghilon 2

Joris 2

Spencer 1,5

Ejiajah 1,5

 

 

Bughouse toernooi 15 oktober

 

Nr 21 (Masato/Silvijn) 12/5 = 2,4

Pipmanen (Daniel/Rinse)18/8 = 2,25

Tono (Sono/Thomas) 15/8 = 1,88

Incapables (GL/Abe) 16/10 = 1,6

De Apen (Ghilon/Amruth) 8/8 = 1

Schuinmarcheerders (SUmruth/Berend) 2/2 = 1

 

Opdrachtschaak 14 oktober

 

Midas 11

Ananay 10

Jesper 7

Miriam 7

Twan 7

Neo 4,5

Rebecca 4

NOam 4

Rafael 4

Gabriel 3

Nicolaas 1

Aadith 1

Lumen 0

 

 

Snelschaaktoernooi Semmelstee 27 augustus


Tomasso 6-7

Sono 6-7

Ghilon 5,5-7

Abe 5-7                   1e stap 3-4

Matteo 5-7

Gianluca 3-7

Daniel 3-7

Ruben 3-7           1e stap 1-2

Rinse 2,5-7

Henk 2,5-7

Massato 1-7

Marja 0-7

Thomas 0-7

 

 

 

Snelschaaktoernooi Reitdiep 26 augustus

 

Midas 6-6

Jesper 5-6

Noam 4-6

Neo 4-6         1e stap 1

Olivia 4-6       1e stap 1

Twan 3-6

Gabriel 3-6

Rebecca 2-6

Mirjan 2-6

Lumen 1,5-6

Rafael 1-6

 

Interne toernooien

Eindstand lootjesschaaktoernooi Corpus

Tommaso 9-11

Matteo 8-10

Amruth 8-10

GIanluca 9-15

GHilon 5-8

Henk 3-6

Ruben 4-9

Marja 2-7

Sumruth 2-8

Aadit 2-6

Ananya 0-8

 

 

Eindstand sporthopperscursus Reitdiep

 

1. Neo 7

2. Jonathan 6

3. Sebastiaan 5

4. Zoe 5

5. Olivia 3

6. Jsper 3

7. Marrit 3

8. Marit 2,5

9. Gabriel 2

10. Grace 1,5

11. Lumen 1,5

 

Eindstand fantasieschaak 4 december

 

Gianluca 14

Sono 13

Abe 11              1e stap 4/5

Ghilon 10

Matteo 10

Rinse 8

Tomasso 7

Olivier 7           1e stap 2/3

Silvijn 6,5

Arav 6

Amruth 6

Ananya 6      1e stap  1

Milan 6

Alexander 5

Masato 4,5

Addith 4

Sumruth 4

Thygo 3

Gauri 3

Berend 2,5

Eliel 2

Annika 1

Lola 1

Connor 1

Emma 0,5

Albert 0

 

 

 

Eindstand Hands en Brains 9 oktober

1. Lieve Meisje (Kushi + Guari) 2/2 = 1,00

2. De slechte Marja (Ruben + Marja) 2/3 = 0,67

3. Weet ik niet 2.0 (Henk + Teun) 3/5 = 0,6

4. Drollen (Masato + Ghilon) 3/6 = 0,5

5. De eikels (Amruth + Sumruth) 2/4 = 0,5 

6. Dikke en Lange (Paul + Boudewin) 4/11 = 0,44

7. Poepjurk (Abe + Sono) 3/10 = 0,3

8. Weet ik niet 3.0 (SIlvijn + Rinse) 2/7 = 0,28

9. Piemels (Tomasso + Addith) 1/7 = 0,14

10. RJ-team (Roos + Juliet) 1/2 = 0,5

11. Weet ik niet 1.0 (Arava + Anika) 0/4 = 0

 

 

Eindstand snelschaken 21 augustus

Sono 10-11

Ghilon 9-10

Tommaso 7,5-9

Matteo 7,5-9

Abe 6-9

Masato 6-12

Quinn 5-8

Ruben 5-9 1e stap 2

Henk 5-9 1e stap 2/3

Silvijn 5-9 1e stap 2/3

Amruth 4-8

SUmruth 3-7

Ananja 3-9

Rinse 2-9'

 Arav 2-9

Addith 1-6

Janko 1-8

Anika 0-10

 

 

 

Eindstand snelschaaktoernooi 19 juni

 

Sono 11-13

Gianluca 8,5-10

Abe 8-12

Quinn 8-12

Tomasso 7,5-10

Ghilon 7-9

RInse 6-10

Henk 6-11

Ruben 6-11

Eva 4-11

Sumrud 3-8

Masato 3-11

Amruth 3-13

Janko 1-11

Narha 0-9

 

 

EIndstand opdrachtschaaktoernooi 14 februari

Sono 18

Quinn 16

Henk 16

Abe 13

Gianluca 11

Araik 9

Boudewijn 9

Ghilon 7

Miumiu 7

Masato 5

Tommaso 4

Ruben 4

Rinse 2

Janko 2

Ashot 1,5

 

 

 

Eindstand Lootjesschaaktoernooi 29 juni

Isaaih      8-10

Luca        6,5-8

Sono        6,5-8

Luka        6-9

Willem      5-8

Quinn       4,5-8

Matteo      4-6

Tommaso     3,5-6

Andries-Jan 3,5-6

Odin        3,5-6

Ewout       3,5-8

Iskander    3-5

Alex        3-6

Elias       2,5-5

Lisanne     2,5-5

Amruth      2,5-7

Valentijn   2,5-8

Gianluca    2-7

Boris       2-7

Masato      1,5-4

Harun       1,5-5

Michiel     1,5-6

Jarne       1,5-6

Niels       0,5-5

 

Eindstand lootjes schaak 8 mei

 

Mike     3,5

Luna     3

Beer     3

Silvana  3

Sahal    3

Abe      2

Rinse    2

Noah     2

Kira     0,5

Raeyano  0

 

Eindstand snelschaaktoernooi 4 mei


Luca     5

Sono     4

Tomasso  2

Matteo   2

Quinn    1

Gianluca 1

 

Eindstand Handicaptoernooi 20 april

Mike      6      Winnaar stap 2

Tomasso   5,5    Winnaar stap 3/4/5

Odin      5,5

Willem    5

Quin      5

Luka      5

Benjamn   4

Raphael   4

Ewout     4

Amruth    4          Winnaar stap 1

Elias     4          Winnaar sporthoppers

Gerjan    3,5

Niels     3

Boris     3

Jarne     2

Michiel   2

Valentijn 2

Noa       1,5

Hylke     1

Lisanne   1

Ikarios   1

Harun     1

Paniotes  1

Masato    0

 

 

 

Eindstand Paasschaaktoernooi 29 maart

Sono     90%

Silvana  75%

Noah     67%

Iwan     67%

Jesse    61%

Sahal    55%

Resa     50%

Rinse    50%

Beer     50%

Abe      50%

Kira     40%

Luna     20%

Raeyano  15%

Mike      0%

 

Eindstand Strategoschaak 23 februari

Luca 5       6

Willem 5     5 

Luka 3       4 beste derde stapper

Tomasso 3    4 

Tjalle 3     4

Gianluca 4   4

Mike 2       4 beste tweede stapper

Quinn 2      4

Raphael 2    3

Jarne 2      3

Odin 2       3

Sono 3       3

Isaiah 4     3

Matteo 4     3

Jonathan 3   2,5

Boris 1      2 beste eerste stapper

Alex 1       2

Boris 1      2

Ewout 2      2

Andries-J 4  2

Harun 1      1,5

Masato       1

Elias 1      0

 

 

Eindstand Doorgeefschaaktoernooi 16 januari

1. Pinapple chess (Noah en Silvana) 4

2. Superschakers met grote mond (Abe, Sono, Iwan) 3,5

3. Pindakaas is vies (Jesse en Luna) 3

4. 7 (Kira en Sophia)                        2

5. De sukkeltjes (Resa en Rayaeno) 0

 

Eindstand Kuikenfuif 2017

 

No. Naam        score WP  SB    PS
-----------------------------------
1. 17 LucaP      7.0 27.0 27.00 28.0
2. 15 Matteo     6.0 31.0 24.00 25.0
3. 4 Gianluca    5.0 27.5 14.50 22.0
4. 6 Andries-Jan 4.0 32.0 15.00 19.0
   7 Sono        4.0 31.0 13.00 17.0
   8 Tjalle      4.0 25.0 13.00 17.0
   3 Luka        4.0 24.5 10.50 16.0
   14 Tomasso    4.0 23.5 9.50 13.0
   1 Jonathan    4.0 23.0 9.00 14.0
10. 9 Rafael     3.0 26.0 9.00 13.0
   18 Iskander   3.0 25.5 6.50 12.0
   5 Quinn       3.0 24.5 7.50 14.0
   13 Niels      3.0 20.5 6.50 9.0
   16 Boris      3.0 17.0 5.50 9.0
15. 10 Alex      2.0 19.0 2.50 10.0
16. 11 Teun      1.5 21.0 3.50 6.5
    12 Harun     1.5 21.0 2.50 6.0
18. 2 Masato     1.0 22.0 1.50 1.5

Eindstand kuikenfuif Kostverloren 19 december

1. Sono    7-9

2. Iwan    6-9

3. Abe     5-9

4. SIlvana 4-9

5. Jesse   2-9

6. Noah    2-9

 

Eindstand sinterklaastoernooi 5 december

Sono    8-9

Iwan    5-8

Abe     5-9

Luna    3-6

Resa    3-6

Noah    2,5-5

Silvana 2-5

Kira    1-5

Ife     0-8

 

Eindstand sinterklaastoernooi 1 december

 

Kees      11-13

Tomasso   9-13

Luka      9-14

Willem    8-12

Sono      8-13

Isaaiah   7,5-10

Andries-J 7-10

Gianluca  7-11

Luca      5,5-7

Jarne     5,5-10

Quinn     5-8

Matteo    5-8

Alex      4-8

Benjamin  3-7

Boris     3-8

David     3-10

Masato    2-7

Iksander  2-7

Myrthe    2-10

Niels     1,5-9

Teun      1-1

Ewout     1-7

Harun     1-7

Rafael    1-8

Haytam    0-4

 

Eindstand weggeefschaaktoernooi 7 november

 

Sono    9-10

Iwan    8-10

Silvana 6-8

Noah    4-6

Jesse   4-7

Abe     4-7

 

Eindstand doorgeefschaaktoernooi 20 oktober

1. Wodin (Odin + Willem)                4-7

2. Frietjes met kroket (Matteo + Quinn) 4-5,5

3. Superschakers (Boudewijn + Jelmer)   4-5

4. Kreunende klunzen (Benjamin + Ewout) 4-4

5. Classroyal (Tomasso + Luka)          4-3,5

6. Mongoolse keelstem (Luca + Jaren)    4-3

7. The Cioffis (Gianluca + Laura)       4-2,5

8. Kimpieschaankie (Isaaiah + Finn)     4-2,5

 

Eindstand snelschaaktoernooi 12 september

1. Ivan    7

2. Abe     4

3. SIlvana 3

4. Sono    3

5. Jesse   0

 

Eindstand snelschaaktoernooi 8 september

No.  Naam                 Score WP  SB    PS
-----------------------------------------------
1.  2 Luca Petrelli        6.0 21.0 21.00 21.0
2.  9 Kees Verstappen      4.5 24.5 16.75 17.0
3.  1 Matteo Petrelli      4.0 20.5 11.00 16.0
    4 Gianluca Cioffi      4.0 14.5 7.00  12.0
   17 Hiddo Zuiderweg      4.0 22.5 12.00 16.0
   18 Boudewijn Hoogeboom  4.0 17.5 9.00  13.0
7. 16 Isaaiah de Lijster   3.5 20.5 9.25  14.0
8.  3 Laura Cioffi         3.0 17.5 6.50  12.0
    5 Luca Brader          3.0 20.0 7.00  11.0
    6 Tomasso Cioffi       3.0 19.5 7.00  11.0
    8 Benjamin Mul         3.0 16.0 5.00  10.0
   15 Andries Jan vd Werff 3.0 18.0 8.00  11.0
13. 10 Jelmer Bijleveld    2.0 13.0 2.00   3.0
    11 Odin Bijleveld      2.0 18.5 2.00   5.0
    14 Jonathan ten Haaff  2.0 14.0 3.00   7.0
16. 7 Ewout Haasdijk       1.0 18.5 2.00   5.0
    12 Jarne Bosch         1.0 13.0 1.00   1.0
    13 Quinn van Dijk      1.0 15.0 2.00 4.0

 

 

Eindstand Lootjesschaaktoernooi 29 juni

 

Iwan     9-14

Tjalle   6,5-9

Tomasso  6,5-11

Willem   6-7

Benjamin 5-6

Laura    4-9

Isaiah   3,5-8

Odin     3,5-8

Jelmer   3,5-8

Luca P   3-5

Andries  3-7

Jonathan 3-9

Luca B   3-10

Matteo   2,5-6

Gianluca 1,5-2

Jarne    0,5-9

 

Eindstand Opdracht schaaktoernooi 27 juni


Sono      6

Jesse      4

Abe        4

Noah       3

Si Yuan    3

RInse      2

Beer       1

Laila      1

 

Eindstand Paassschaaktoernooi 7 april 


Kees     9,5

Iwan     9

Matteo   7

Luca P   7

Benjamin 6

Luka B   6

Laura    5

Tomasso  5

Tjalle   4

Jonathan 4

Jarne    4

Quin     2

Oskar    2

Ski      2

Kalle    2

Elize    0

 

Eindstand Bughouse toernooi 23 december

Er werd een toernooi gespeeld met wisselende teamsamenstellingen. De eindstand is bepaald door de individuele scores.

Laura, Gianluca, Matteo   4

Benjamin                  3,5

Willem, Tommaso, Kees     3

Luca                      2

Jonathan                  1

 

Kuikenfuif 16 december


No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We
-------------------------------------------

1.  8 Kees        5.0 30.0 22.00 24.0 0000 - 0
    9 Willem      5.0 27.5 17.50 22.0 0000 - 0
   11 Iwan        5.0 26.5 17.50 18.0 0000 - 0
   15 Luca        5.0 25.0 16.00 20.0 0000 - 0
5.  1 Matteo      4.0 26.0 11.00 17.0 0000 - 0
    5 Isaiah      4.0 26.5 14.50 14.0 0000 - 0
    6 Gianluca    4.0 26.5 12.50 15.0 0000 - 0
   16 Andries-Jan 4.0 18.5 7.50  11.0 0000 - 0
   18 Boudewijn   4.0 32.0 18.00 20.0 0000 - 0
10. 2 Odin        3.0 20.5 3.50  10.0 0000 - 0
    4 Laura       3.0 25.0 8.00  13.0 0000 - 0
    7 Tomasso     3.0 27.0 9.00  12.0 0000 - 0
   13 Chun        3.0 19.5 4.00  12.0 0000 - 0
   14 Jonathan    3.0 18.5 4.00   9.0 0000 - 0
15. 3 Boris       1.0 22.0 0.00   7.0 0000 - 0
16. 10 Stefan     0.0 21.0 0.00   0.0 0000 - 0

 

 

 

Fantasieschaaktoernooi 11 november

 1. Kees         7-10

 2. Andries-Jan  6-7

 3. Gianluca     6-8

    Matteo       6-8

 5. Jonathan     6-11

 6. Luca         5-7

 7. Odin         5-8

 8. Tomasso      4-7

 9. Laura        4-8

10. Iwan         3-8

11. Boris        3-11

12. Benjamin     2-5

13. Isidora      1-8

14. Aron         1-5

15. Stefan       0-6

 

Opdrachtschaak 14 oktober

1. Willem           5

2. Luca             4,5

3. Andries-Jan      4

4. Laura            4

5. Tomasso          3

6. Matteo           3

7. Iwan             2

8. Tjalle           1

 

Hands en brains toernooi 16 september

 

1. Willem/Tjalle    3,5

2. Isaaiah/Tomee    2,5

3. Kees/Jonathan    2

4. Matteo/Tomasso   2

5. Andries Jan/Iwan 1

6. Gianluca/Laura   1

 

Snelschaaktoernooi 26 augustus

1. Luca           7-7

2. Kees         6

3. Willem       5

4. Tjalle       4

5. Gianluca     3

6. Boudewijn    3

7. Laura        1

8. Tomasso      0

 

Lootjesschaaktoernooi 1 juli

 

 1. Kees        5,5

 2. Isaieah     5,5

 3. Willem      5

 4. Luka        4,5

 5. Iwan        4

 6. Gianluca    4

 7. Laura       4

 8. Matteo      3,5

 9. Tjalle      3

10. Andries-Jan 3

11. Tomasso     3

12. Jonathan    2

13. Benjamin    1,5

 

Doorgeefschaaktoernooi 22 april

1. Superschakers (Willem en Iwan)           9

2. Superteam (Gianluca en Tomasso)          7

3. Wij gaan iedereen verslaan (Lars en Bou) 6

4. Leuke naam (Andries-Jan en Isaaiah)      5

5. Weet ik niet (Benjamin en Laura)         5  

6. The Darkforce (Kees en Jonathan)         5

7. Captain (Torm en Noa)                    0

 

Geheugentraining + Fisher random 4 maart

1. Willem    107

2. Jonathan   95

3. Luca       88

4. Kees       86

5. Tomasso    79

6. Laura      79

7. Gianluca   75

8. Matteo     10

 

Kopi toernooi (koning + pionnen) 26 februari

Willem    6-8

Kees      5

Luca      5

Isaiah    4,5

Gianluca  4

Laura     3,5

Matteo    3,5

Ivan      3

Benjamin  3

Jonathan  2,5

Tomasso   1

Lars      0,5

 

Kippenfuif 11 december

 

1. Willem      8-8

2. Kees        7

3. Andries-Jan 5

4. Benjamin    5

5. Luca        5

6. Matteo      4

7. Gianluca    4

8. Laura       3

9. Welmoed     3

10. Anand      2

11. Jonathan   1

12. Lars       1

 

Snelschaken 11 september

1. Luca         5-7

2. Willem       5

3. Kees         4,5

4. Gianluca     4

5. Benjamin     2,5

6. Andries-Jan  2

7. Tomasso      2

8. Matteo       1

9. Laura        0\

 

Fischer randomschaak 1 mei


1. Willem      7-7

2. Benjamin    5-7

3. Kees        4-7

4. Gianluca    4-7

5. Andries-Jan 4-7

6. Matteo      3,5-7

7. Tommaso     3-7

8. Laura       2-7

9. Wout        2-7

10. Lars       1-7

 

Opdrachtschaak 20 februari

1. Wout     10-11

2. Willem    7-8

3. benjamin  6-9

4. Kelvin    5-10

5. Hiddo     4-6

6. Kees      3-6

7. Tomasso   3-8

8. Gianluca  3-10

9. Matteao   1-7

10. Lars     1-8

 

Kippenfuif 19 december


1. Luca       5-5

2. Willem    4-5

3. Matteo    2-5

4. Gianluca 2-5

5. Lars        1-5

6. Tomasso 1-5

 

Sinterklaastoernooi 5 december

1. Kees        6,5

2. Andries-Jan 5

3. Lars        4

4. Luca        4

5. Matteo      3,5

6. Tomasso     3

7. Gianluca    2

 

Eindstand handicaptoernooi 10 oktober

Minder goede spelers mochten een aantal stukken voor begin van de partij van de betere speler afpakken.

  1. Luca          5-6
  2. Willem        5
  3. Kees          3,5
  4. Kelvin        3,5
  5. Wout          3,5
  6. Benjamin      3,5
  7. Andries-Jan   3
  8. Isaiah        3
  9. Lars          2
  10. Matteo        2
  11. Gianluca      1
  12. Tomasso       1

 

Eindstand Snelschaaktoernooi 22 augustus

  1. Luca        7-7
  2. Kees        6
  3. Willem      5
  4. Andries-Jan 4
  5. Isaiah      3
  6. Wout        3
  7. Benjamin    3
  8. Kelvin      3
  9. Lars        1
  10. Matteo      0